UWAGA, JEST TO WERSJA BETA, NIEKTÓRE FUNKCJE MOGĄ NIE DZIAŁAC POPRAWNIE

start

login hasło
zapomniałem hasła

automoto

erotyka

imprezka

komputery

natura

pozostałe

reklama

rysunkowe

sławni

sport

święta

z życia

zwierzęta

Briancon » Alpy Francuskie » Francja
Briancon to jedno z najwyżej położonych miasteczek w Europie - leży na wysokości 1300 m. n. p. m. i zaledwie 13 km od granicy z Włochami. Spędzając wypoczynek w Briancon będziesz rozkoszować się pięknem górskiej natury, cudownym otoczeniem...
 Briancon to jedno z najwyżej położonych miasteczek w Europie - leży na wysokości 1300 m. n. p. m. i zaledwie 13 km od granicy z Włochami. Spędzając wypoczynek w Briancon będziesz rozkoszować się pięknem górskiej natury, cudownym otoczeniem fortyfikacji górskich szczytów.
Brukowane uliczki z pewnością Cię oczarują, a wolny czas będziesz mógł spędzić w jednej z wielu kawiarni czy restauracji.
W trakcie urlopu możesz zrelaksować się poprzez różnego rodzaju aktywności. Między innymi miasto daję Ci możliwość uprawiania sportów zimowych, raftingu, spływy kajakowe, basen, jazda konna, paralotnie. Jeżeli natomiast masz ochotę na spokojny relaks Briancon oferuję przepiękny park, kina, kręgle. A dla osób lubiących ryzyko Casino Brincon. Zapraszamy do Briancon!
Powiadom znajomego
Wyślij kartkę
Oceń zdjęcie
0pkt
kategoria
dodany
wyświetleń
komentarzy
ilość ocen
ocena
natura / turystyka
2012-11-07 22:16:02
2271
0
0
0pkt


adsens 2020-07-02
© 2006-2020 MyTube.pl | Realizacja: Rafał Nowaczuk
Croatia
Kontakt: maly_swd[małpa]o2.pl lub GG: 6498593