UWAGA, JEST TO WERSJA BETA, NIEKTÓRE FUNKCJE MOGĄ NIE DZIAŁAC POPRAWNIE

start

login hasło
zapomniałem hasła

automoto

erotyka

imprezka

komputery

natura

pozostałe

reklama

rysunkowe

sławni

sport

święta

z życia

zwierzęta

Srebreno » Dalmacja » Chorwacja
Srebreno odległe jedynie o 10 km od Dubrovnika, znajduje się na obszarze zwanym Zupa Dubrovacka, który pokryty jest śródziemnomorską roślinnością - sosny i palmy. Mieszkańcy tradycyjnie utrzymują się z rybołówstwa i rolnictwa. Znajduje...
 Srebreno odległe jedynie o 10 km od Dubrovnika, znajduje się na obszarze zwanym Zupa Dubrovacka, który pokryty jest śródziemnomorską roślinnością - sosny i palmy. Mieszkańcy tradycyjnie utrzymują się z rybołówstwa i rolnictwa. Znajduje się tu długa, piaszczysta plaża doskonale nadająca się do leniuchowania, czy uprawiania sportów wodnych, a otaczające góry to z kolei świetne miejsce dla wielbicieli natury. Góry chronią również Srebreno przed północnymi wiatrami.
Miasteczko to polecane jest głównie dla osób, które preferują ciszę i spokój, ale w pobliżu dużych kurortów turystycznych. Będąc w Srebreno mamy możliwość odwiedzenia wielu pięknych miejsc. Możemy wybrać się do pobliskiego Mlini, Kupami, czy Plat oraz miast Cavtat i Dubrownik. Korzystając z promu warto zobaczyć Wyspy Elafiti, Wyspę Korcula czy Park Narodowy Mljet.
Srebreno czeka na Państwa z wieloma atrakcjami. Zapraszamy!
Powiadom znajomego
Wyślij kartkę
Oceń zdjęcie
0pkt
kategoria
dodany
wyświetleń
komentarzy
ilość ocen
ocena
natura / turystyka
2012-11-04 12:32:29
2200
0
0
0pkt


adsens 2020-08-09
© 2006-2020 MyTube.pl | Realizacja: Rafał Nowaczuk
Croatia
Kontakt: maly_swd[małpa]o2.pl lub GG: 6498593