UWAGA, JEST TO WERSJA BETA, NIEKTÓRE FUNKCJE MOGĄ NIE DZIAŁAC POPRAWNIE

start

login hasło
zapomniałem hasła

automoto

erotyka

imprezka

komputery

natura

pozostałe

reklama

rysunkowe

sławni

sport

święta

z życia

zwierzęta

Bodensdorf » Alpy Austriackie » Austria
Bodensdorf 
Bodensdorf leży w bardzo malowniczej scenerii, nad jeziorem Ossiacher See w otoczeniu górskich zboczy. Teren narciarski Gerlitzen Alpe, do którego należy Bodensdorf, dysponuje 22 km tras, kolejką kabinową, 6 wyciągami krzesełkowymi...
 Bodensdorf
Bodensdorf leży w bardzo malowniczej scenerii, nad jeziorem Ossiacher See w otoczeniu górskich zboczy. Teren narciarski Gerlitzen Alpe, do którego należy Bodensdorf, dysponuje 22 km tras, kolejką kabinową, 6 wyciągami krzesełkowymi i 7 zaczepowymi.
W ramach wspólnego karnetu można również jeździć w Verditz/Afritz - 16 km tras zjazdowych. Średnio zaawansowani i słabiej jeżdżący narciarze znajdą tu dla siebie odpowiednie trasy i stoki. Bodensdorf jest cenione przez licznie przyjeżdżających turystów ze względu na możliwość połączenia jazdy na nartach z relaksującymi kąpielami w ciepłych źródłach (Therme Warmbad) i rozmaitymi rozrywkami po nartach. Mnóstwo naturalnych torów saneczkowych, trzy zamarznięte jeziora dla łyżwiarzy, trasy biegowe oraz gorące źródła w Warmbad Villach i Bad Bleiberg.
Powiadom znajomego
Wyślij kartkę
Oceń zdjęcie
0pkt
kategoria
dodany
wyświetleń
komentarzy
ilość ocen
ocena
natura / turystyka
2012-10-31 22:34:09
1812
0
0
0pkt


adsens 2019-11-19
© 2006-2014 MyTube.pl | Realizacja: Rafał Nowaczuk
Croatia } Opakowania jednorazowe Warszawa
Kontakt: maly_swd[małpa]o2.pl lub GG: 6498593